Atribuită Cumpărare directă

Telefon mobil Xiaomi Mi 10T Pro, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 5G, Cosmic Black

Număr anunț
DA26856510
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI 14057015)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32252000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat