Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) Saci menaj 120l (10buc x7.99lei), saci menaj 60l (8buc x6.31lei), saci menaj 35l (2buc x3.79lei), prelungitor 3px3m (5buc x21.85), priza dubla (5buc x12.61lei), capsator 1buc x67.23lei), capse rezerve set (4buc x6.73lei) Pret-404.41lei
- Număr anunț
- DA26863381
- Autoritate contractantă
- COMUNA TALPA (CUI 6826843)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,41 RON
- Valoare atribuită
- 404,41 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.