Atribuită Cumpărare directă

Manusi Nitril marimea L 100 bucati/cutie - 2 cutii x 65,00 lei Lavete universale 3 bucati/set - 20 seturi x 3,60 lei Saci menajeri 35 L 50 bucati/set - 10 seturi x 3,50 lei Saci menajeri 60 L 24 bucati/set cu urechi - 10 seturi x 7,00 lei Odorizant bazin WC 150 gr. - 3 bucati x 10,00 lei Cif 500 ml. - 10 bucati x 5,60 lei Ella lux maro emulsie mobila 200ml. - 10 bucati x 8,00 lei Domestos 750 ml. - 20 bucati x 6,20 lei Mop bumbac 250 gr. - 10 bucati x 5,50 lei Prosop hartie 2 straturi 700 foi - 1 rola x 16,00 lei Solutie 500 ml. cu pompita - 20 bucati x 7,50 lei Pronto parchet 750 ml. - 10 bucati x 11,50 lei Clorom pastile dezinfectante 500 bucati/cutie - 2 cutii x 60,00 lei Alcool sanitar 500 ml. - 10 bucati x 7,50 lei Sapun lichid 5L. Thomas - 1 bucata x 30,00 lei Bureti vase 2 bucati/set - 10 seturi x 2,80 lei Burete sarma inox 3 bucati/set - 10 seturi x 3,30 lei

Număr anunț
DA26882508
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.219 RON
Valoare atribuită
1.219 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.219 RON

din 1.219 RON estimat