Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumirea comerciala Cod produs U/M Cantitatea P.U. Pret unitar 1. Control Normal, A11A01653, Fl., Cantitate 1, P.U. 704.39 Lei 2. Control Patologic, A11A01654, Fl., Cantitate 1, P.U. 847.58 Lei 3. Multicalibrator, A11A01652, Fl., Cantitate 1, P.U. 1012.89 Lei 4. HDL-Colesterol, A11A01636, Fl., Cantitate 1, P.U. 647.55 Lei Total: 3.212,40 Lei prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 2 zile la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26875775
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.212,40 RON
Valoare atribuită
3.212,40 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.212,40 RON

din 3.212,40 RON estimat