Atribuită Cumpărare directă

Confectie metalica robusta destinata facilitarii accesului persoanelor cu dizabilitati executata in functie de parametrii specifici locatiei

Număr anunț
DA26875841
Autoritate contractantă
COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
Furnizor / câștigător
OBLIO SRL (CUI 9410950)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.979 RON
Valoare atribuită
2.979 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.979 RON

din 2.979 RON estimat