Atribuită Cumpărare directă

EXTINDERE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO STRADALA CU URMATOARELE ECHIPAMENTE: 2 CAMERE IP4MPX 1 SWITCH POE, PLUS ALTE MATERIALE SI ACCESORII IDENTIFICATE IN OFERTA NR.9956/18.11.2020

Număr anunț
DA26860687
Autoritate contractantă
COMUNA MALURENI (CUI 4122086)
Furnizor / câștigător
VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.688 RON
Valoare atribuită
3.688 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.688 RON

din 3.688 RON estimat