Atribuită Cumpărare directă

Se refera oferta de pret nr. 146/17.11.2020 ( Abonamente ziare si reviste - in limba maghiara[ADV1185092]) Nr. Produse Pret fara TVA 1 Revista 3. EVEZRED 124.57 2 Revista 5 Perc Angol 193.14 3 Revista AMIROL AZ ORVOS NEM BESZEL 165.71 4 Revista AUTO MOTOR 176.55 5 Revista BUCI MACI 222.86 6 Revista BURDA 357.71 7 Revista CHIP DVD 454.86 8 Revista DEKORACIOS OTLETEK 67.43 46 Revista DIETA ES FITNESSZ 170.29 9 Revista DIGITALIS FOTO Magazin 154.29 10 Revista ELET ES TUDOMANY 435.81 11 Revista ES 683.43 12 Revista Eva Magazin Mentes Konyha 71.24 13 Revista EZERMESTER 129.14 14 Revista FAMILY 60.95 15 Revista FILMVILAG 98.29 16 Revista FOLDGOMB 182.86 17 Revista FORBES 225.14 18 Revista GYEREKLELEK 118.86 19 Revista HAZI PRAKTIKA 158.86 20 Revista HAZI PRAKTIKA KOTES 90.29 21 Revista HAZI PRAKTIKA KULONSZAM-AMIGURU 135.43 22 Revista INYENC Magazin 61.33 23 Revista IPM 286.86 24 Revista KEPMAS 180.57 25 Revista KERTI KALENDARIUM 122.29 26 Revista KISMAMA 79.43 27 Revista LOVASNEMZET 203.43 28 Revista MINDENNAPI PSZICHOLOGIA 106.29 29 Revista NATIONAL GEOGRAPHIC 224.00 30 Revista NOK LAPJA 346.67 31 Revista NOK LAPJA EGESZSEG 158.86 32 Revista NOK LAPJA KONYHA 90.29 33 Revista OTLET MOZAIK 147.43 34 Revista OTTHON 158.86 35 Revista OVODAI NEVELES 162.29 36 Revista RAJZISKOLA 29.71 37 Revista RUBICON 299.43 38 Revista STORY 297.14 39 Revista TANITO 150.86 40 Revista TERMESZET VILAGA 198.86 45 Revista TERMESZETGYOGYASZ 188.57 41 Revista VARRAS & DIVAT 173.14 42 Revista VILAGJARO 118.

Număr anunț
DA26874087
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA KÁJONI JÁNOS (CUI 8162237)
Furnizor / câștigător
MATULA MEDIA S.R.L. (CUI 41547928)
Cod CPV
22200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.454,84 RON
Valoare atribuită
8.454,84 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.454,84 RON

din 8.454,84 RON estimat