Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie publica Servicii dezinfectie sediu Directia de Asistenta Sociala,nota de comnda nr 590/19.11.2020 este valabile pentru doua operatiuni dr drzinfectie astfel: 20.11.2020 si 27.11.2020 -Dezinfectie-1500mpx0,8lei/mp= 1.200 lei. Pretul este final ,firma nu este platitoare TVA.
- Număr anunț
- DA26867010
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- DEZIN - TOTAL SRL (CUI 26408160)
- Cod CPV
- 90923000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.