Atribuită
Cumpărare directă
MAKITA DUB185Z – Suflanta cu acumulator 18V, 5 Ah si incarcator rapid Descriere - Posibilitatea blocarii butonului de pornire pentru o utilizare cat mai comoda; - Constructie usoara si ergonomica; Tehnologie XPT (Extreme Protection Technology) care asigura o protectie sporita impotriva prafului si a stropilor de apa la utilizarea in exterior sau in medii de lucru dificile; - Motorul fara perii ii asigura o durata de viata marita; - Tubulatura de evacuare este scurta pentru a creste puterea de suflare. - Specificatii tehnice Tensiune acumulator: 18 V; Tip acumulator: Li-Ion; - Debit de aer: 186 m³/h; - Viteza aerului: 288 Km/h; - Nivel presiune sonora: 83 dB(A); - Nivel putere sonora: 94 dB(A); - Dimensiuni: 516 x 158 x 209 mm; -Greutate: 1.9 Kg. - Set de livrare Suflanta DUB185 ACUMULATOR 18V 5 AH INCARCATOR RAPID DC18RC
- Număr anunț
- DA26868754
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- BEST AUTO GALA SRL (CUI 34162074)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.242 RON
- Valoare atribuită
- 1.242 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.