Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuire pvc sportiv Tarkett 12mm grosime in sala de balet a CSM Ploiesti.In pret sunt incluse urmatoarele: 1.decopertare pvc vechi 146mp x 5,82lei 2.montaj sapa autonivelanta 146mp x 32.00lei 3.pvc omnisport tarkett 12mm 146mp x 130.95lei 4.montaj pvc sportiv 146mp x 14.55lei 5.plinta flexibila 50ml x 6,20lei 6.cordon sudura 100ml x 4,20lei 7.discount 1buc x -2707,13lei total 146mp x 166.88lei = 24364,48lei fara tva .Garantia pentru montaj este de 3 ani.
- Număr anunț
- DA26880736
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL EXPERT SUPERFLOOR SRL (CUI 33709441)
- Cod CPV
- 44112230-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.364,48 RON
- Valoare atribuită
- 24.364,48 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.