Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii reparatie Chevrolet Aveo Serviciul de Probatiune Harghita conform deviz C11DEV/10.11.2020 (reparat conducta servo, inlocuit parbriz, kit lipire parbriz, parbriz, colier 4 buc., ulei servo, colier, surub 4 buc.)

Număr anunț
DA26815996
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290,55 RON
Valoare atribuită
1.290,55 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290,55 RON

din 1.290,55 RON estimat