Atribuită
Cumpărare directă
SET 2 buc MICROCONTROLLER ATMEL COD AT89C52 PROGRAMAT PENTRU ELECTROCOMPRESOR C260 MC1 conform ofertei Furnizorul va prezenta la livrare urmatoarele documente : 1 .Factura Fiscala cu datele de identificare corecte si informatiile minime prevazute de codul fiscal, Certificat de calitate /conformitate / garantie stampilat si semnat de furnizor conform prevederilor legale in vigoare, respectiv Fisa cu date de Securitate dupa caz . 2.Produsele care se vor livra trebuie sa fie conforme calitativ cu Specificatiile Tehnice si cantitativ cu cele solicitate de beneficiarii de achizitiei in Referatul de Necesitate. In situatia in care cele doua conditii nu se vor respecta cumulativ vom returna produsele la primirea/receptia acestora.
- Număr anunț
- DA26854640
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- HASEL INVENT SRL (CUI 17771735)
- Cod CPV
- 31711000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.100 RON
- Valoare atribuită
- 9.100 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.