Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de toner Lexmark= ECO LT 640= 5 buc, ECO LX 654= 2 buc, ECO LX646= 4 buc, ECO LT 650= 9 buc

Număr anunț
DA26853438
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 20853223)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.120 RON
Valoare atribuită
8.120 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.120 RON

din 8.120 RON estimat