Atribuită Cumpărare directă

Aspirator Bosch Advanced Vac20UNI

Număr anunț
DA26827710
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
Cod CPV
42650000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,63 RON
Valoare atribuită
565,63 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,63 RON

din 565,63 RON estimat