Atribuită Cumpărare directă

Laptop Asus VivoBook X543MA-GQ873T (Procesor Intel® Celeron® N4000 (4M Cache, up to 2.60 GHz), Gemini Lake, 15.6" HD, 4GB, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 600, Win10 Home, factura fiscala, certificat de garantie , termen de 3 zile de la achizitie

Număr anunț
DA26809589
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
Furnizor / câștigător
PAAS MAGIC SRL (CUI 36524235)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008 RON
Valoare atribuită
21.008 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008 RON

din 21.008 RON estimat