Atribuită Cumpărare directă

sapun lichid gel, dermoprotector, cu miros floral, de culoare roz/alb. Mod de ambalare: bidon 5L. -100 bidoane servetele Z-Z verzi - 916 cutii Clorom 200buc/cutie- 60 cutii dezinfectant baie 750 ml- 60 buc

Număr anunț
DA26820658
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.132,80 RON
Valoare atribuită
8.132,80 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.132,80 RON

din 8.132,80 RON estimat