Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator conform ofertei nr. 139725, compus din: 058.01.002 - Folie Parafilm M ISOLAB, lungime 38 m, latime 100 mm. Domeniu de temperatura de la -45 °C la +50 °C - 1 bucata - Pret: 111.03 RON fara TVA 7030301017 - Pipeta DLAB Micropette Plus, volum 1000-5000 μL - 1 bucata - Pret: 262.35 RON fara TVA 0653.1 - Membrana pentru dializa Viskase Membra Cel, MWCO 14 000 - 1 bucata - Pret: 1031.52 RON fara TVA 15585594 - Bel-Art™ SP Scienceware™ Cleme pentru saci de dializa, autoclavabile, 6 buc / pachet - 1 pachet - Pret: 94.22 RON fara TVA Total: 1499.12 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26818768
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33181200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.499,12 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.