Atribuită
Cumpărare directă
Gel Dezinfectant Maini 150 ml - Gel dezinfectant mâini 150 ml pe baza de alcool in concentratie de 70% v/v, avand efect virucid si bactericid cu acțiune rapidă destinat dezinfectiei igienice a mâinilor. Dezinfectant Maini 750 ml - Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID, BACTERICID, FUNGICID, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor.
- Număr anunț
- DA26847825
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.904,30 RON
- Valoare atribuită
- 19.904,30 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.