Atribuită Cumpărare directă

MASCA N 95 FFP3 50 BUC CUTIE

Număr anunț
DA26818920
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.450 RON
Valoare atribuită
14.450 RON
Data publicării
14.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.450 RON

din 14.450 RON estimat