Atribuită
Cumpărare directă
F6V24AE HP CARTUS F6V24AE,No652,CL,200pg,DIA 1115/2135/3630/3636/3638/3785/3787/3835/4675,ORIGINAL 1.00 BUC 49.00 F6V25AE HP CARTUS F6V25AE,No652,BK,360pg,DIA 1115/2135/3630/3636/3638/3785/3787/3835/4675,ORIGINAL 1.00 BUC 57.00 CE505A HP TONER CE505A,BK,2.3K,LJP2035,2055 ORIGINAL 1.00 BUC 367.00 CB436A HP TONER CB436A,BK,2K,LJP1505 ORIGINAL 2.00 BUC 325.00
- Număr anunț
- DA26818966
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123 RON
- Valoare atribuită
- 1.123 RON
- Data publicării
- 14.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.