Atribuită
Cumpărare directă
PLITA incorporabila pentru Gradinita cu program prelungit "Borsszem" din comuna Bors Parametri tehnici si functionali - Numar arzatoare: 4 - Aprindere electrica - Gratar - Siguranta - Material gratare: Fonta - Putere arzator mic 1 kW - Putere arzator normal 1.65 kW - Putere arzator WoK 3.5 kW - Cuioare: Negru - Material: Sticia - Dimensiuni (IxixA) cm:4.9 x 59 x 51
- Număr anunț
- DA26824806
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORS (CUI 4390526)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39710000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.