Atribuită Cumpărare directă

diverse registre pentru compartiment medical, daca in urma efectuarii receptiei produsul nu corespunde specificatiilor solicitate, autoritatea contractanta are dreptul sa refuze produsul iar furnizorul are obligatia , fara a modifica pretul ofertat: - a) de a inlocui produsele refuzate,sau - b) de a face toate modificarile necesare pentru ca produsele sa corespunda specificatiilor tehnice solicitate. transport inclus in pretul de catalog, facturare si livrare la o data ulterioara deliberarii achizitiei in catalogul SEAP de catre autoritatea contractanta, comanda ferma

Număr anunț
DA26810918
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
LUMINA TIPOGRAFIE SRL (CUI 224687)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160,50 RON
Valoare atribuită
2.160,50 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160,50 RON

din 2.160,50 RON estimat