Atribuită
Cumpărare directă
Cabine de vot, cu 4 intrari pereti laterali material PVC - 4 bucati - demontabile - dimensiune: 90/90/205 cm (Conf. Hotărârea HG44/2016) - structura de fier, dimensiune 20/20 mm. - etajera din PAL, de culoare albă - prevazuta cu perdea de acces din material textil
- Număr anunț
- DA26821825
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
- Cod CPV
- 44211110-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.592 RON
- Valoare atribuită
- 6.592 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.