Atribuită Cumpărare directă

Asigurarare personal aeronautic civil navigant profesionist si tehnic nenavigant pentru accidente urmate de decese, invaliditate totala sau partial cat si pierderea capacitatii/aptitudinii medicale de munca permanenta sau temporara necesara indeplinirii atributiilor specifice cf art. 27 din CCM - RN 26871/02.11.2020

Număr anunț
DA26821517
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.775 RON
Valoare atribuită
52.775 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.775 RON

din 52.775 RON estimat