Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN - 71065600 Crema conceputa pentru curatarea suprafetelor lavabile din bucatarii si bai Elimina usor toate tipurile de murdarie dificila, inclusiv petele de rugina si mucegai, depunerile de piatra sau arsurile de mancare Nu zgarie suprafetele PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26818844
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,36 RON
Valoare atribuită
217,36 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,36 RON

din 217,36 RON estimat