Atribuită Cumpărare directă

Vopsea interior/exterior super culoare 2.5l/cutie - 1 buc; pigment alb - 55.55 gr ; email exterior negru 0.75l - 15 buc si email verde deschis 0.75l - 6 buc.

Număr anunț
DA26820288
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,94 RON
Valoare atribuită
349,94 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,94 RON

din 349,94 RON estimat