Atribuită Cumpărare directă

POARTA METALICA REMIZA DE POMPIERI conform ofertei nr. 24589/09.11.2020.

Număr anunț
DA26811507
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
ABMETAL CRINOX SRL (CUI 27157482)
Cod CPV
44221310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat