Atribuită
Cumpărare directă
Service si mentenanta Lichid cromatograf Exion LC cu spectrometru de masa si trapa ionica AB SCIEX QTRAP 4500:NM20/40/60/80Z & MS Table Annual Maintenance Kit, Cod produs: 99003-08-9420, 1 bucata - TOOL* SWAB ANTI-STATIC FOAM 50, Cod produs: 1017396, 1 bucata - Kimwipes, Cod produs: 018027, 1 bucata - FG, MS CHEMICAL KIT1 LOW-HIGH CONC PPGS, Cod produs: 4406127, 1 bucata - Interventie service pentru intretinere MS, Cod produs: 000002, 1 bucata - LEYBONOL LVO 700, 1 Liter, Cod produs: L70001, 1 bucata
- Număr anunț
- DA26829674
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.294 RON
- Valoare atribuită
- 11.294 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.