Atribuită
Cumpărare directă
1 Nu vrea/cicatrice. Studii despre Paul Celan 44,95 Buc 2 42,81 0,00 42,81 85,62 4,28 0, 0 0 2 A manipula si a seduce. Mic tratat 29,95 Buc 2 28,52 0,00 28,52 57,04 2,85 0, 0 0 3 A fost odata un razboi 29,95 Buc 2 27,96 0,56 28,52 55,93 2,800, 0 2 1, 1 2 4 Act gratuit. Nuvele 59,95 Buc 2 55,98 1,12 57,10 111,95 5,600, 0 2 2, 2 4 5 Adio, fantasme 34,95 Buc 2 32,63 0,65 33,29 65,27 3,260, 0 2 1, 3 1 6 Al 27-lea oras (Top 10) 29,95 Buc 2 27,96 0,56 28,52 55,93 2,800, 0 2 1, 1 2 7 Analiza si dezvoltare personala 34,95 Buc 3 33,29 0,00 33,29 99,87 4,99 0, 0 0 8 Antropologie structurala zero 49,95 Buc 2 47,57 0,00 47,57 95,14 4,76 0, 0 0 9 Armura strapunsa 34,95 Buc 2 32,63 0,65 33,29 65,27 3,260, 0 2 1, 3 1 10 Bastian 34,95 Buc 2 32,63 0,65 33,29 65,27 3,260, 0 2 1, 3 1 11 Bizantinii. Stat, religie si viata 44,95 Buc 2 42,81 0,00 42,81 85,62 4,28 0, 0 0 12 Cea care se intoarce 29,95 Buc 2 27,96 0,56 28,52 55,93 2,800, 0 2 1, 1 2 13 Ceainicul fermecat si alte basme japoneze 34,95 Buc 2 32,63 0,65 33,29 65,27 3,260, 0 2 1, 3 1 14 Ce-ar fi sa nu ne mai prefacem? 19,95 Buc 2 19,00 0,00 19,00 38,00 1,90 0, 0 0 15 Cele mai faimoase escrocherii din istorie 44,95 Buc 2 42,81 0,00 42,81 85,62 4,28 0, 0 0 16 Cismigienii 36,95 Buc 1 34,50 0,69 35,19 34,50 1,730, 0 2 0, 6 9 17 Cioran. Ultimul om liber 29,95 Buc 2 28,52 0,00 28,52 57,04 2,85 0, 0 0 18 Complezenta 34,95 Buc 2 32,63 0,65 33,29 65,27 3,260, 0 2 1, 3 1 19 Corul leilor 39,95 Buc 1 37,30 0,75 38,05 37,30 1,870, 0 2 0, 7 5 20 Cronovi
- Număr anunț
- DA26815029
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.580,18 RON
- Valoare atribuită
- 4.580,18 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.