Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatorul serviciu conform refeartului de necesitate nr. 6712/03.11.2020:Servicii de asigurare a autovehiculelor Casco Dacia Duster VF1HJD40566322512.

Număr anunț
DA26808571
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701,61 RON
Valoare atribuită
1.701,61 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.701,61 RON

din 1.701,61 RON estimat