Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: bec 4*9.66 butuc 1*28.57 UW 3m 4*3.36 negrese 3.5 1*8.40 banda rigips 7.98 bec 4*6.30 glet bazic 1*18.49 smirghel 1*2.10 butuc 1*28.57 CD4m 4*5.46 rigips 12.5 2*20.17 super rigips 5kg 1*15.13 racord 2*7.14 holzsurub 100*0.07 disc 2*2.94 baterie 1*72.27 suport baterie 1*8.40 teu 1*3.78 cot 6*0.34 robinet 2*6.72 semioladez 2*5.04 garnituri 5*0.17 supapa boiler 1*12.61 cablu3*2.5 12*3.36 priza 1*14.29 stecher 1*4.62 canal cablu16/16 15*3.36 surubelnita 2*10.92
- Număr anunț
- DA26827594
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,63 RON
- Valoare atribuită
- 275,63 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.