Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE CURATARE TOALETA DOMESTOS 750ml 12.60 8 ODORIZANT TOALETA CU CARLIG SANO BON BLUE REGULAR APPLE PEACH 5in1 55g 6.74 30 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL 1 LITRU 17.60 8 DETERGENT PARDOSELI DIN LEMN SANO POLIWIX PARCHET 2L 18.90 4 CREMA DE CURATAT UNIVERSALA CIF CREAM 500ML 9.49 3 SOLUTIE CURATARE GEAMURI CU PULVERIZATOR CLIN 500ml 6.38 4 SACI MENAJ 60LITRI NEGRI 50 BUC/SET BUSINESS 5.59 15 DETERGENT PARDOSELI CERAMICE SANO POLIWIX CERAMIC 2L 18.58 3 LAVETE BUMBAC ALBE 32X35CM 6BUC/SET 6.99 7 DETERGENT VASE LICHID CU POMPITA SANO SPARK 1litru 9.89 5 SOLUTIE CURATARE DEGRESANT CU PULVERIZATOR CIF POWER CREAM 750ml 22.50 10 SAPUN LICHID PROFESIONAL MENTHA S10 IGIENIZANT 5 LITRI 35.00 2 CLOR INALBITOR ACE 2 LITRI 7.49 7 SERVETELE UMEDE ANTIBACTERIENE SUPRAFETE MULTIPLE 48 BUC/PACHET BIG PACK DR. WIPE'S 15.49 6 SPRAY CURATARE MOBILA PRONTO 300ML 11.49 5
- Număr anunț
- DA26815809
- Autoritate contractantă
- Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
- Furnizor / câștigător
- AAA BIROTICA SRL (CUI 15777588)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.309,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.309,24 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.