Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Agrafe birou dl 6*0.84, Biblioraft pp 8cm 10*5.88, Bon consum 2ex 5*7.14, Calendar triptic 2021 1*6.30, Creion Hb cu radiera 5*0.84, Cub notes alb 9*9cm 5*3.36, Decapsator Ek 2*2.94, Dosar incopciat 1/2 10*0.42, Dosar plic 10*0.42, Dosar pp cu sina 20*0.50, Dosar sina 20*0.42, Etichete autocolante 1/A4 2*33.61, Foarfeca Ek 19cm 2*7.14, Foarfeca Ek 16cm 2*5.04, Folii protectie A4 100/set 4*8.40, Hartie copiator A4 80g 5*12.61, Mapa A4 cu elastic 5*5.46, Marker permanent 5*3.36, Prosop hartie industriala 190m 2/set 2*50.42, Notite adezive 75*75 10*2.10, Pahare unica folosinta 100/set 2*8.40, Pix Bic Round Stick 10*0.84, Pix Bic Round Clic 10*2.10, Pix Ek U28 albastru 11*1.51, Pix Ek U28 negru 10*1.51, Pix Ek U28 rosu 10*1.51, Pix gel Ek Megapolis 15*2.52, Pix gel R 301 11*1.26, Pix Scnheider K15 10*1.26, Radiera Ek 4*0.84, Radiera Faber Castell 3*3.36, Saci menaj 35l 5*1.34, Sfoara bbc 3*3.78, Stick memorie 32Gb 2*29.41, Textmarker Ek 5*2.10, Stampila Compact 20 2*77.31, Corector banda Ek 5*5.04 Ingrijire medicala la domiciliu

Număr anunț
DA26814548
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir (CUI 15648249)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI 16888843)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951,97 RON
Valoare atribuită
951,97 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,97 RON

din 951,97 RON estimat