Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 3 * Red Infinity 10GB&250 intl + speedcap + Tool portare + 1 luna gratuita 1 * Office Zone 1 * Internet Standard Costul total al pachetului pentru o luna este de 86 EURO fara TVA, reprezentand 424,50 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9361 RON, valabil in data de 17.11.2020
- Număr anunț
- DA26852153
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.188 RON
- Valoare atribuită
- 10.188 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.