Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Denumire articol nr buc SPRAY SUPRAF.LIME300ML PRONTO 2 DET GEAM FRESH PULV750ML RIVEX 4 #PROSOP 3STR 3ROLE LAPRET 2 RE 3 H IG 3STR PIER 10ROLE REGINA 9 DET GEAM 750ML RIVEX 2 DET AUT TH LENOR 4 KG ARIEL 1 PROSOP BUC.2STR X2 ROLE FIORE 3 CLOR 1L BLANC 3 LAVETA UNIVERSALA 3BUC EPACK 20 SACI MENAJ HD35LX30 FINO ECONO 5 LAVETA UMEDA X3 18X18CM EPACK 9 BALS RUFE BLUE 2L EVRIKA 1 SPRAY ANTIPRAF 300ML PRONTO 1 DET PARDO BOUTIQUE LUX SANO 2L 3 SPRAY DEZ BUC 750ML MR MUSCLE 2 DET VASE PASTA ALOE 400G AXION 1 SPRAY DEZ BUC 500ML MR MUSCLE 2 SERV.UMEDE 60B EXPERT WIPES 6 DET VASE BALSAM PUR 750 ML 2 DET VASE ALOE VERA PUR 750 ML 1 HARTIE IG ALBA 8 ROLE 3STR CRF 9 ANTICAL UNIV PULVER SANO 700ML 4 SPRAY MOB CLASIC 400ML RIVEX 4 DET PARDOSELI LUX SANO 2L 3 SOL PARCHET MIGDAL RIVEX 1.25L 4 #RIVEX PARCHET MASLINE 1.25L 2 RIVEX PARCHET MASLINE 1L 1 DET AUT LAV 4KG ARIEL 1 DET AUT LAV 2KG ARIEL 1 DET PETE ULTRA COLOR 2L ACE 3 DEZINF LINEN&AQUA 500ML DETTOL 1 #BALS RUFE SPRING 2X1.9L LENOR 2 DET VASE LEMON 400G AXION 1 DET GEAM FF GRN 500+250ML AJAX 2 #PACH LEMN/MULTI 2X300 PRONTO 4 #BURETE STYLE 5LA PRET DE3 VIL 3 #SPRAY MIX 300ML GLADE 2+1 1 DET SUPR SPRIN1L+500ML GR AJAX 6 #DET LEMN CURAT750+250ML PRONT 3 #AP WC AQUA BLU40G 1+1 DUCK 13 SAC MENAJ COLOR HD20LX30B FINO 15 DEZINF PINE 1.25L DOMESTOS 7 AER OD INCAP LACR 300ML CRF 1 PROSOAPE BUCAT.3ROLE 3STR.CRF 24 CLOR CLASIC 5L CRF 2 SPRAY MULTISUP.IASO300ML PRONT 2 SAP.LICH.2IN1 IASOMIE 1000DINA 8 SAP LICH 2&1 1L ALOE VERA DINA 6 RE
- Număr anunț
- DA26818577
- Autoritate contractantă
- TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.626,01 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.