Atribuită
Cumpărare directă
PACHET materiale instalații electrice după cum urmeză: 1. Tub neon tip LED 9w 100 buc ; 2. Lampă 1*18 IP 54 cu abajur 30 buc; 3. Lampă 2*18 IP 54 cu abajur 10 buc; 4. Siguranta bipolara 16A – 6 buc; 5. Siguranta bipolara 10 A - 6 buc; 6. Stecher cu contact protectie – 100 BUC; 7. Banda izoler – 50 buc; 8. Pastila LED 32/34 v SMD 100W – 10 buc; 9. Transformator 32/34 v 100 w – 10 buc; 10. Tub fluorescent 18 W - 250 buc; 11. Prelungitor cu priză multiplă 10 posturi, cablu 3m/1,5mm – 4 buc; 12. Prelungitor 3 prize ,cablu 3 m/1,5 mm – 10 buc; 13. Prelungitor 3 prize ,cablu 4m/1,5 mm – 10 buc; 14. Prelungitor 3 prize, cablu 5m/1,5 mm – 10 buc. Produsele solicitate vor fi livrate in baza comenzii ferme emise de autoritatea contractanta dupa atribuirea achizitiei in SEAP-SICAP, cu factura fiscala si declaratie/certificat de conformitate, calitate si garantie.
- Număr anunț
- DA26841506
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.527,21 RON
- Valoare atribuită
- 5.527,21 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.