Atribuită
Cumpărare directă
CONSUMABILE DE LABORATOR CONF Adv 1178535-depunere pe 30.10.2020 Nr. Crt Denumire produs U.M. Cantitate Preţ unitar lei fără TVA Preţ TOTAL lei fără TVA 1. Pipete serologice ,sterile ,impachetate individual ,2 ml,500 buc/pk Pk 2 9380441 295 590 2. Pipete serologice, sterile ,impachetate individual ,5 ml,200 buc/pk Pk 3 7930401 140 420 3. Pipete serologice sterile ,impachetate individual,10 ml, tip 1, 200 buc/PK Pk 3 6268240 160 480 4. Pipete serologice ,sterile ,impachetate individual ,25 ml,150 buc/pk- Pk 4 7930403 230 920 5. PP, 60x80cm, 134 C,100/PK Pk 5 9404103 140 700 6. Tampon pentru exudat in tub de plastic ,500/pk pk 1 280 280 7. Tampon pentru exudat în celofan 1000/pk pk 4 310 1240 TOTAL LEI FARA TVA 4630
- Număr anunț
- DA26840890
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.630 RON
- Valoare atribuită
- 4.630 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.