Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT SURFANIOS PREMIUM 1L Dezinfectantul pentru suprafete Surfanios Premium 1l este ideal pentru utilizarea in centre medicale, spitale si nu numai datorita puterii mari de distrugere a virusilor, bacteriilor si a microbilor dar si a fungilor, activandu-se in 15 minute de la aplicare. Dezinfectantul pentru suprafete Surfanios Premium 1l are dublu rol, atat de detergent cat si de dezinfectant.Dezinfectant Domestos 750ML Noul Domestos Extended Power este un dezinfectant inalbitor cu molecule active ANTI-CALCAR care adera la peretii vasului de toaleta chiar si sub apa. Domestos Extended Power are o vascozitate ridicata si, dupa ce este trasa apa, continua sa adere la suprafata din toaleta si sa distruga microbii. Concentrat (pentru protectie indelungata impotriva microbilor din vasul de toaleta) sau diluat (pentru gresie, mozaic, faianta, obiecte sanitare si alte suprafete lavabile),.DEZINFECTANT FARA CLOR PT. SUPRAF. SI OBIECTE 750ML IGIENOL. Omoara 99.9% din bacterii (Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa),virusuri (precum Adenovirus, un virus cu rezistenta mare la dezinfectantii uzuali si Poliovirus) si fungi (Candida albicans si Aspergillus niger – asa numitul “mucegai”). Capaciataile sale de dezinfectare sunt testate si certificate de Institutul Cantacuzino. Produsele vor fi insotite obligatoriu de :fisa tehnica producator si Avizul Ministerului Sanatatii .
- Număr anunț
- DA26816434
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340,24 RON
- Valoare atribuită
- 340,24 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.