Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Suport reviste Montana Buc 10.00 3.90 39.00 2 Suport reviste Easy BUC 5.00 7.85 39.25 3 Servetele dezinfectante 40/set Dettol Buc 30.00 14.49 434.70 4 Panou pluta rama aluminiu 100x150cm Ubers Buc 5.00 78.42 392.10 Total fara T.V.A. = 905.05 LEI
- Număr anunț
- DA26827574
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905,05 RON
- Valoare atribuită
- 905,05 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.