Atribuită Cumpărare directă

Pachet furtunuri de laborator conform ofertei AMEX nr. 139522, compus din: 9573.1 - Furtun Roth Rotilabo din silicon, Ø exterior 10 mm / 10 m - 1 bucata - Pret: 199.69 RON fara TVA 9574.1 - Furtun Roth Rotilabo din silicon, Ø exterior 10 mm / 10 m - 1 bucata - Pret: 164.14 RON fara TVA 9577.1 - Furtun Roth Rotilabo din silicon, Ø exterior 12 mm / 10 m - 1 bucata - Pret: 243.50 RON fara TVA 9740.1 - Furtun Roth Rotilabo din silicon pentru vacuum, Ø exterior 15 mm / 5 m - 1 bucata - Pret: 306.74 RON fara TVA 9744.1 - Furtun Roth Rotilabo din silicon pentru vacuum, Ø exterior 15 mm / 5 m - 1 bucata - Pret: 328.79 RON fara TVA 052.11.003 - Furtun pentru vid ISOLAB din cauciuc, Ø exterior 18 mm / 1 m - 3 bucati - Pret: 19.84 RON / bucata - 59.52 RON fara TVA TOTAL: 1302.38 RON fara TVA

Număr anunț
DA26818765
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,38 RON
Valoare atribuită
1.302,38 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,38 RON

din 1.302,38 RON estimat