Atribuită
Cumpărare directă
Membrana pentru pompa dozatoare ProMinent Beta4. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;Ciclu de Viata si Aviz Sanitar. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;Ciclu de Viata si Aviz Sanitar. La Sfantu Gheorghe Punct de lucru : Str.Paius David Nr.9 B Pers.de contact : Szotyori Attila Tel.0726 366390
- Număr anunț
- DA26830374
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 42124222-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010 RON
- Valoare atribuită
- 2.010 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.