Atribuită
Cumpărare directă
Cleste Papagal Rogrip M10 1K, 2 Toli - Cleste Rothenberger Rogrip M10, 1K, cu capacitate de prindere cu 30% mai mare fata de modelele anterioare, Capacitate mai buna de prindere. 10 pozitii reglabile de lucru. Manere largi, din plastic bimaterial, pentru o prindere mai buna. Prindere in 3 puncte: prindere mediana sigura si potrivire perfecta pana la diametrul maxim al tevii. 1K izolatie manere dintr-un singur material. Specificatii: Capacitate de prindere: 2 toli Lungime (inc / mm): 10 / 240
- Număr anunț
- DA26838089
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.501,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.501,05 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.