Atribuită Cumpărare directă

Kit rulment complet cu etansare ID 50 – lagar central

Număr anunț
DA26829282
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.965 RON
Valoare atribuită
1.965 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.965 RON

din 1.965 RON estimat