Atribuită
Cumpărare directă
Halate medicale pentru examinare, tip vizitator, de unica folosinta , nesterile, cu inchidere la gat si in talie. Culori: alb; albastru; verde. Marime: XL; 20 g/mp. Mod de ambalare: 10 buc/punga; 100 buc/bax. Suntem importatori directi ai acestui produs si avem certificare ISO si aviz A.N.M.D.M. PROMOTIE! PRET IMPORTATOR! Bonete bufante cu elastic in perimetru, din material netesut; Mod ambalare: 100 buc/punga; Culori disponibile: albastru Suntem importatori directi ai acestui produs si avem certificare ISO si aviz A.N.M.D.M. PRET SPECIAL / PRET IMPORTATOR ! BOTOSI UNICA FOLOSINTA DIN PVC , CULOARE ALBASTRU Aceste produse sunt de foarte buna calitate, au marcaj CE si producatorul este certificat ISO. Mod ambalare: 100 buc/pachet; 4.000 buc/bax. Suntem importatori directi ai acestui produs si avem certificare ISO si aviz A.N.M.D.M
- Număr anunț
- DA26853091
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.843 RON
- Valoare atribuită
- 4.843 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.