Atribuită Cumpărare directă

Achizitie europubele 240 litri, Mun. Adjud, jud. Vrancea - 6 bucăți, cu transportul inclus la sediul beneficiarului, Str. Stadionului, Nr. 2, Adjud, jud. Vrancea

Număr anunț
DA26835111
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,68 RON
Valoare atribuită
802,68 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,68 RON

din 802,68 RON estimat