Atribuită Cumpărare directă

Sistem de tije volei (2 buc. tije) cu benzi de fixare, compoziţie din fibra de sticla, inălţime 180 cm, diametru - 12mm

Număr anunț
DA26841677
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
34941100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,05 RON
Valoare atribuită
112,05 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,05 RON

din 112,05 RON estimat