Atribuită Cumpărare directă

Pachet electronice si it - Switch 5 porturi TP-Link TL-SF1005D- 2 buc CABLU UTP CUPRU CAT5E- 305 buc Baterie Varta R14 High Energy - 4 buc BATERIE 9V VARTA / DURACELL PROCELL-BULK - 5 buc Serioux SRXATYPC2BK Cablu USB Type-C 1M - 1 buc SERIOUX TRAVEL CHARGER 220V/USB 2A - 1 buc Switch HDMI 4 IN - 1 OUT 3D 4K - 1 buc Acumulator Litiu 18650 3.7V 2000mAH, Well - 2 buc CABLU IMPRIMANTA USB 2AB L=1.8M -1 buc SSD Hp 250gb 2.5 SATA - 11 buc SPRAY R11 - 4 buc BANDA izolatoare TESA GALBENA 19MM/20M -6 buc Banda electroizolanta anticor cauciu sintetic colorata - 4 buc CABLU VGA-VGA TATA-TATA 1.8M - 1 buc Adaptor HDMI Tata - VGA Mama, Well - 1 buc Conector splice albastre - 2 buc Siguranta termica 240 grade -1 buc CLESTE SERTIZARE HT202V - 1 buc TRUSA ELECTRICA REPARATII SET - 1 buc

Număr anunț
DA26867709
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.469,61 RON
Valoare atribuită
3.469,61 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.469,61 RON

din 3.469,61 RON estimat