Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru proiectul ,,Achizitia de echipamente de tipul tabletelor scolare si a altor echipamente/dispozitive electronice în orașul Tășnad", Axa prioritară 2, prioritatea de investiții 2c,Obiectiv specific 2.4, Acțiunea 2.3.3, finantat prin Programul Operațional Competitivitate finantat din Fondul European pentru Dezvoltare Regională (FEDR), conform ofertei nr.135/28.10.2020
- Număr anunț
- DA26840394
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.