Atribuită
Cumpărare directă
11812512 - Filtru de hartie Fisher din celuloza, Ø 90 mm, 100 buc/1 pk -1 pk - 13.09 RON CR53 - Acid sulfuric 96-98%, p.a, 1 L - 1 buc - 26.00 RON - 3 buc - 78.00 RON CR25 - Acid boric p.a, 1 kg - 1 buc - 19.50 RON - 2 buc - 39.00 RON 2624.1 - Tashiro’s indicator solution, 250 mL - 1 buc - 94.39 RON CR29 - Acid clorhidric 0.5 N, p.a, 1 L -1 buc - 20.80 RON - 2 buc - 41.60 RON CR67 - Alcool etilic 96%, p.a, 1 L - 1 buc - 41.00 RON 205872500 - Ammonium sulfate, 99.5%, for analysis, 250 g - 1 buc - 105.21 RON
- Număr anunț
- DA26830234
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,29 RON
- Valoare atribuită
- 412,29 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.