Atribuită Cumpărare directă

Alimentator 9v pentru switch NUMAR DE REFERINTA: IFC_Piese_001 PRET DE CATALOG: 25,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 30125000-1 Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2) DESCRIERE: Alimentator 9v pentru switch 1 Increase value Decrease value 25,00 25,00 Adaptor VGA Tata Mama NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_004 PRET DE CATALOG: 20,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44321000-6 Cablu (Rev.2) DESCRIERE: Adaptor VGA Tata Mama 1 Increase value Decrease value 20,00 20,00 Cablu Vga Tata Tata 15 metri NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_006 PRET DE CATALOG: 150,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 44321000-6 Cablu (Rev.2) DESCRIERE: Cablu Vga Tata Tata 15 metri 1 Increase value Decrease value 150,00 150,00 Spliter Vga NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_005 PRET DE CATALOG: 20,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 44321000-6 Cablu (Rev.2) DESCRIERE: Spliter Vga 1 Increase value Decrease value 20,00 20,00 Cablu Hdmi 1.5 metri NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_003 PRET DE CATALOG: 20,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: metru COD SI DENUMIRE CPV: 44321000-6 Cablu (Rev.2) DESCRIERE: Cablu Hdmi 1.5 metri 1 Increase value Decrease value

Număr anunț
DA26865742
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235 RON
Valoare atribuită
235 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235 RON

din 235 RON estimat